AniFilm 9. ročník 7. - 12. května 2019

To nejlepší z domácí i zahraniční animované tvorby představí od 7. - 12. května 2019 mezinárodní festival Anifilm v Třeboni. Uvede snímky z mezinárodních přehlídek a vedle soutěží celovečerních, krátkých i studentských filmů nabídne soutěž videoklipů či experimentálních animací. Festival také představí aktuální trendy, postupy, technologie a animační techniky.

Pokud hledáte ubytování u příležitosti festivalu Anifilm, nabízíme ubytování pro skupiny či jednotlivce nedaleko historické památky Schwarzenberská hrobka, 1,5 km od centra města.

anifilm

Anifilm 2019 proběhne 7. - 12. května

Festival je určen tvůrcům a filmovým profesionálům, studentům, pedagogům, filmovým teoretikům a všem fanouškům animované tvorby včetně dětí. Anifilm chce dlouhodobě reprezentovat a propagovat Českou republiku, Jihočeský kraj a město Třeboň ve světovém kontextu.

Pořadatelem mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm je Anifilm, nezávislá filmová společnost založená v roce 1997.

Stránky festivalu: www.anifilm.cz

 

Levné ubytování při AniFilmu v Třeboni

Ubytování v penzionu najdete ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech s vlastní soc. zařízením. Pro handicapované máme připravený bezbariérový pokoj, který je přizpůsoben pro pohyb na vozíčku.

U každého pokoje je Vám k dispozici terasa s posezením a slunečníkem.

Pokoje penzionu jsou plně vybaveny ke spokojenosti našich hostů. Penzion Třeboň má ve svém přízemí společenskou místnost a prostory pro setkávání se s přáteli.

Anifilm 2014 - ubytování Třeboň

Rezervujte si ubytování Třeboň na tento termín již nyní!

Volejte na 723 790 564

ubytování Třeboň Hacienda
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím