Tématické pobyty penzionu Hacienda

Hledáte místo pro Vaši dovolenou v Čechách? Co takhle Jižní Čechy - krásná příroda, rybníky a spoustu cyklostezek. Zamiřte na téměř samý jih tohoto kraje, na Třeboňsko k rybníku Svět.

Klid, pohoda, koupání a velká zahrada...tak je možné popsat náš penzion, který je přímo ideální pro rodiny s dětmi. Okolí penzion obklopuje velká oplocená zahrada, kde si děti mohou bez starostí hrát a vy relaxovat.

Pro všechny milovníky cyklistiky jsme připravili několik tipů, jak strávit aktivní dovolenou v regionu s nejhustší sítí cyklostezek u nás v ČR. Cykloturistika totiž patří mezi nejvyhledávanější rekreační aktivity na Třeboňsku.

Pokud máte rádi aktivní způsob trávení dovolené, pak pohyb na kole je přímo ideální. Navíc tento pohyb nic nestojí a záleží jen na Vás, kolik kilometrů chcete zdolat. Najdete zde cyklovýlety pro začáteční, pokročilé i rodiny s dětmi.

Kulturní akce Třeboň 2019

Srdečně Vás zveme k nám do penzionu Hacienda v Třeboni, kde zažijete dovolenou v přírodě, u vody a s nabídkou další skvělé zábavy v podobě koncertů, divadel a festivalů.

 

Zde najdete kulturní akce, které jsou plánované pro jednotlivé měsíce v roce 2019.

více
videokde nás najdete
ubytování Třeboň Hacienda
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím