Ubytování Třeboň penzion Hacienda

Cyklostezky na Třeboňsko

Na kole okolo Borovan

Na této cyklostezce poznáte okolí Borovan s borůvkovými lesy, rybníky, vyhlídkami na Slepičí a Novohradské hory. Trasa měří 26 km a její náročnost je náročnost lehká, vhodná i pro malé děti.

více

Naučná stezka Buquoyská krajina - Nové Hrady

Stezka začíná u novohradské kovárny, pokračuje k hradu, dále přes náměstí k zámku a zámeckému parku, k bažantnici, ke Kapinosu a zpět k Údolí, do Tereziina údolí

více

Operace Aus Dunajitz

Na trase můžeme sledovat napínavý příběh honu na německé špiony v Československu na prahu 2. světové války. Cestou narazíme i na stopy vojenské činnosti v okolí Třeboně - bývalá střelnice, prvorepublikový bunkr.

více

Za krásnou, leč prohnanou pokojskou

Tato trasa je nejdelší a vyvede nás i do zvlněné krajiny přírodního parku Homolka - Vojířov. Méně zdatní cyklisté mohou využít některou ze zkratek. Cestou nás provází četnické pátrání po bandě zlodějů v čele s krásnou pokojskou.

více

Když v dubu straší

rasa nás provede místy spjatými s pověstmi tohoto rybníkářského kraje. Navštívíte cestu, kudy se za bouřlivých nocí prohání kočár tažený koucoury, místo, kde byl osvobozen Jakub Krčín z moci pekla a další zajímavé lokality.

více

Památné stromy na Třeboňsku

Třeboň je město historické, vznikalo od 12. stolení a má tedy bohatou historii a minulost. Od 15. století se na Třeboňsku začaly budovat rybníky, které tu jdou dodnes. Na hrázích těchto rybníků, ale i na jiných místech, se ještě nacházejí původní stromy. Některé z nich jsou přes 400 let straré...

více

Rezervujte si ubytování

 

 

723 790 564

(upřednostuňujeme telefonické spojení)

penzionHacienda@seznam.cz

 

 

Těšíme se na Vás
Martin a Martina Mazákovi

 

 

Penzion Hacienda na Facebooku, podpořte nás!

 

 

Náš penzion také vyhledávají a navštěvují známé osobnosti z řad herců, sportovců a jiných umělců.

 

 

 


Náš tip: dovolená v ČR, Zajímavé odkazy, partneři >>

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout